رئیس اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویان

 خانم عباسپور 


نام و نام خانوادگی : پرستــــــــــو عباسپور

سمـــــــــــــت : رئیـــــس اداره مشــــــاوره  و سلامت روان دانشجویان

مدرک تحصیلی : کارشناس ارشد روانشناسی  و دانشجوی دکترای روانشناسی

شماره تماس: 38353860

 

امروزه بر فرآیند خدمات مشاوره‌ایی، دیدگاه سلامت نگر حاکم است نه بیمارنگر.‌ اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویان با این دیدگاه فعالیت های متنوعی را در راستای پیشگیری از بروز آسیب‌های روانی و اجتماعی ارائه می دهد.
همچنین به ارائه خدمات یاورانه به دانشجویان در جهت حل مسائل و مشکلات گوناگون‌، ‌تصمیم‌گیری‌های مناسب و داشتن زندگی آرام و سازنده و سازگار شدن با تغییر شرایط زندگی، کمک به گذراندن موفق دوران تحصیل و... از جمله خدمات این اداره می باشد. کارشناسان این اداره با پای‌بندی به اصل رازداری و تاکید بر محرمانه بودن اطلاعات مربوط به دانشجویان در زمینه های فردی ،خانوادگی و اجتماعي به ارائه خدمات روانشناختی، مشاوره ای و روانپزشکی می پردازند. روانشناسان بالینی، روانپزشک، مشاورین اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویان پذیرای دانشجویان عزیز در جهت حل مشکلات و تسهیل فرآیند رشد و خودشکوفایی می باشد.

 

دانشجوی گرامی :

در صورت تمایل می توانید جهت دریافت راهنمایی و ارائه راهکارهای تخصصی توسط کارشناسان مرکز مشاوره در خصوص مسائل و مشکلات خود از طریق ایمیل به مرکز مشاوره اقدام نمائید .  در صورت فرستادن پیام خود به ایمیل مرکز مشاوره Kcounselingcente@ kums.ac.ir  پس از سه روز پاسخ کارشناسان دفتر به ایمیل شما ارسال خواهد شد . خواهشمند است در پیام خود به مواردی از قبیل سال ورود ، سن ، جنس ، وضعیت تاهل ، سابقه مشکل و اقدامات قبلی خود در رابطه با موضوع مورد نظر اشاره کنید . ضمناً در صورت نیاز  ،مشاوره حضوری برای شما ترتیب خواهیم داد . تلفن های اداره : 38353860-38368865  و مشاوره تلفنی(HOT LINE ) :  38353860  -  از ساعت 15 الی 22 ( از شنبه تا چهارشنبه) و از ساعت 8 الی 22 در ( روزهای تعطیل )