گزارش عملکرد امور خوابگاهها در سال 90

گزارش عملکر اداره امور خوابگاهها

 

1- پیگیری تمام کارهای دانشجویان و انتقال خواسته های دانشجویان از خوابگاه میلاد چه از طریق مراجعه حضوری به درب منزل و چه تماس با همراه اینجانب که انتقال دهنده نظرات به اداره بودم .

2- جمع آوری تعداد 16 عدد دیش ماهواره به مدت 4 هفته که با گفتگو و بدون هیچگونه کنتاک از طرف اینجانب که به دستور مدیر محترم وقت حراست مجموعه انجام گردید .

3- پیگیری تعویض لوله بخاریهایی که اکثر واحدها یا نداشتند یا خراب شده بودند که حدود 2 ماه در ساعت غیر اداری با کمترین قیمت با نظارت اینجانب انجام گردید .

4- مدیریت مشکلات داخلی خوابگاه از قبیل : پارک نمودن ماشینهای اضافه بعضی از دانشجویان در داخل پارکینیگ مستغفه که هر دانشجو حق پارک یک ماشین را داشت که بعضی ها رعایت نمی کردند و باعث ناراحتی دیگر دانشجویان شده بود وبه نتیجه رساندن موضوع توسط اینجانب

5- استفاده مجردی بعضی از دانشجویان از خوابگاه متاهلی که باعث و به هم زدن آرامش اعضای خانواده دیگر دانشجویان ساکن در خوابگاه شده بود که با دخالت اینجانب و تذکر شفاهی باعث حل مشکل گردیدم .

6- نظارت به کار نگهبانی که توسط هیات امناء مجتمع تأیید و مشغول کارمی باشند که لازم به ذکر است در بعضی از شبها نیمه شب توسط شخص اینجانب به سرکشی کار نگهبانان می روم .

7- تعمیرات اورژانسی در هر زمان و ساعت غیر اداری و روز تعطیل به مثال واحد  132 دکتر حسینی گرفتگی لوله نم زدن به داخل واحد 111 دکتر توحیدی قطعی برق داخل واحد ، 31 دکتر ملکی ترکیدگی لوله حمام و توالت و ..... که در ساعت غیر اداری انجام و تا پاس از شب به طول انجامید . ( 10 شب )

8- تغییر و تحویل یعنی گرفتن و تحویل دادن واحدهای خوابگاه که از زمانی که اینجانب ساکن خوابگاه شده ام به علت کشیک رزیدنتها و دانشجویان ساکن کلا" به بعد از ظهر ها موکول گردید .

9-تعویض تمام شیشه های شکسته خوابگاه ( انبارها راه پله ها و .....) که در ساعت غیر اداری با نظارت اینجانب انجام گردید . ( خوابگاه میلاد خوابگاه مطهری )

10 تعمیر آیفونهای خوابگاه بدو  ورود به خوابگاه و قفلهای ورودی خوابگاه و قفل کردن پشن بام ها توسط اینجانب

11- نظارت به نظافت خوابگاه که با هماهنگی مدیریت و رئیس اداره خوابگاهها یک نفر را از شرکت طرف قرارداد با دانشگاه جهت نظافت معرفی گه حق شارژ توسط اینجانب جمع آوری به نفر تحویل می گردید که متاسفانه دانشجویان ساکن بلوک 9 همکاری ننموده و مجبور به پرداخت هزینه شدیم .

12- درگیریهای دیگر از قبیل پارکردن ماشین شخصی بلوک روبه رو در محوطه خوابگاهها که جای ماشین های دانشجویان را اشغال می نمودند که در آخر با واسطه گری هیات امناء و نگهبانی از پارک کردن آنها جلوگیری کردم .

13- پیگیری های اینجانب از طریق شهرداری منطقه 6 جهت نظافت پشت خوابگاه و چمن کنار خوابگاه که تبدیل به زباله دانی شده بود و در تابستان گذشته توسط شهرداری جمع آوری و همچنین پر کردن چاله های محوطه خوابگاه توسط شهرداری که با پیگیری و در خواست اینجانب به 1 ماه به طول انجامید .

 14- در ایام تعطیل عید نوروز که لوله فاضلاب بلوک 9 راهرو  و سمت چپ ترکیده بود که به وسیله دانشجویان ساکن و نگهبانی به اینجانب اطلاع  که با توجه به اینکه در مسافرت تعطیلات نوروزی بوده ظرف 24 ساعت تعمیرات با هماهنگی انجام گردید .

15- در بعضی از ایام در ساعت غیر اداری با توجه دانشجویان ساکن خوابگاه 22 بهمن جهت نظافت پشت بام و تعویض ایزوبام پشت بام های مربوط به خوابگاه 22 بهمن و مطهری انجام گردید .

16- تعویض لامپهای سوخته خوابگاه که خرید توسط کارپرداز و تعویض توسط اینجانب انجام میگردید .

گزارش عملکرد خوابگاه مطهری

1-  اسکان دانشجویان جدید الورود

2- سیم کشی و راه اندازی خط تلفن جهت نصب دستگاه فاکس

3- راه اندازی اینترنت

5- نصب طوری واحدهای مشرف به مسجد

6- نصب آئینه حمام وجای مایع صابونی جهت استفاده در دستشویی و حمام واحدهای

7- کنده کاری و تعمیرات لوله کشی آشپزخانه واحد 3 و 5

8- نصب یکدستگاه دینام و لوله کشی شوفاژ خانه جهت تخلیه چاه آب

9- سیم کشی و نصب جعبه فیوز و تعمیرات برقی واحد 3 و رفع خاموشی

10- تجهیز اتاقها و سالن مطالعه به روشنایی کامل

11- تعمیرات شیرآلات واحدها ( تعویض شیر مخلوط مغزی و انگشتی سیفون )

12- نظافت کلی خوابگاه با توجه به برنامه مدون هفتگی

13- تعویض قفل و کلید کلیه درب اتاقها

14- نصب 2 عدد درب چوبی اتاق ها

15- نصب آئینه بزرگ جهت استفاده در واحدها

16- تعمیرات و بادید از شوفاژ خانه جهت استفاده آبگرم و راه اندازی شوفاژها