اخبار

پایش فرهنگی دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

پایش فرهنگی دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

با حضور دکتر فاطمه حدادیان، مدیر فرهنگی و امور فوق برنامه و تیم پایش معاونت فرهنگی، دانشجویی یکی دیگر از مراکز تابعه مورد پایش و ارزیابی قرار گرفت.

در این پایش فرهنگی که به میزبانی مدیر فرهنگی و معاون اداری، مالی دانشکده پزشکی برگزار شد، توسط مدیر فرهنگی دانشگاه، روسای واحدها و مسئولین دبیرخانه‌های عفاف و حجاب، نماز، جهاد تبیین، امر به معروف و... مسائل و چالش های حوزه فرهنگی و امکانات و بسترهای موجود مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.


کیفیت و نحوه برگزاری جلسات شورای فرهنگی، برگزاری مستمر و پرداختن به برنامه های متنوع در ساعت فرهنگی دانشکده، برگزاری جلسات ویژه اساتید و اعضای هیأت علمی، برپایی اردوهای بوم گردی و طبیعت گردی ویژه دانشجویان و اساتید و.... از مهم ترین موارد و موضوعاتی بود که در این نشست فرهنگی به آنها پرداخته شد.

شایان ذکر است بازدید از بخش‌های مختلف نیز در رابطه با رعایت آئین‌نامه رفتار و پوشش حرفه‌ای به صورت همزمان توسط مسئول دبیرخانه عفاف و حجاب صورت گرفت.

گفتنی است جلسات پایش فرهنگی به منظور ارتقا عملکرد فرهنگی مراکز تابعه و بررسی چالش ها و مشکلات موجود برگزار می گردد و دانشکده پزشکی چهارمین مرکزی است که مقصد حضور اعضای شورای فرهنگی قرار گرفت./

۹ اسفند ۱۴۰۱ ۱۱:۴۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید